Hilary Duff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lu i porodica

Go down

Lu i porodica Empty Lu i porodica

Post by Nicky_lusi Sat Sep 27, 2008 11:35 pm

Lopilatovi se zabavljaju radeci zajedno.

Lu i porodica Fad104ff5c45ws0

“Uzivamo kad radimo zajedno”

Luisana i Dario Lopilato dosli su zajedno u Saltu na dodjelu nagrada Marin Fierro, zajedno sa svojom starijom sestrom Danielom. Pricaju o pripremama za novo djelo koje ih spaja po drugi put.

Dario i Luisana se ne zadovoljavaju zivotom pod istim krovom, vec vole i da djele set na snimanju. Kao sto se desilo u “Casados son Hijos”, gdje su glumili porodicnu povezanost, opet zajedno glume, u glumackoj postavi djela “Atracion x 4” u produkciji Ideas del Sur. Ali to nije sve. Brat i sestra su takodje zajedno putovali na dodjelu nagrada Martin Fierro Federales, koja se odrzala prosle sedmice u Salti.

-Volite da putujete zajedno?
Dario: Da, lijepo nam je i odlicno se provodimo. Na odmore idemo svako posebno ali poslije pokusavamo da idemo porodicno. Ovog puta smo doveli i Danijelu, nasu stariju sestru.
Luisana: Da, i mene odusevljava. Odlicno se provodim sa njima.

-Mozete nam ispricati neku anegdotu sa putovanja?
Dario: Bas skoro nam se desilo nesto veoma smjesno jer sam morao cekati tri sata da se dame spreme.
Daniela: Nije tacno! Istina je da smo lose procjenile vrijeme i nismo znali sta nas ceka.
Dario: Ali tri sata, djevojke..(smijeh) Mada, navikavam se pored toliko zena koje me okruzuju.

-Kako se pripremate za novu seriju “Atracion x4”?
Luisana: Dobro je, veoma dobro. Zadovoljna sam. Moj lik se zove Nina i kcerka je “Pume” Goity-a. Avanturista je, obozava pjevati i zaludjena je muzikom. Ona je malo drugacija od skorasnjih uloga, tako da mi je to dobro.
Dario: Ja sam zavrsio “El tenor” i “El libro de selva”, takodje se pripremam za “Atracion x4”. Ja sam u drugoj porodici. Jorge Suarez je moj tata a Carola Reyna moja mama i moja braca su Rodrigo Guirao Diaz i Elias Bignone. Moj lik je veoma zanimljiv, i previse! Drugaciji je i malo je komican.

-Imaju li vasi likovi neki tip veze u noveli?
Dario: Ne, nikakav. U razlicitim porodicama smo,. Cak se jos nimo ni sreli na sceni.

-Volite raditi zajedno?
Dario: Da, naravno. Veoma zabavno nam je i istina je da nas odusevljava zajednicki rad, kao sto je bilo u “Casados con hijos”. Ali dobro je jer se poznajemo i samo jednim pogledom znamo sta ono drugo misli.
Luisana: Poznajemo se previse i to nam pomaze dosta na setu.
-Ima li istine da si u vezi sa Zairom Nara?
Dario: Ne, to je totalna laz. Uzivam u “soliranju” (smijeh)

-I Luisana kako napreduje tvoja veza sa Juan Monacom>
Luisana: Na srecu, veoma dobro.

Ali kao i u svakoj porodici, brat i sestre Lopilato se raspravljaju, cak se i posvadjaju. Cak je muski dio tria pokusao da da svoje misljenje o jednoj od djevojaka.
Dario: Dani, ne svidja mi tvoja danasnja frizura…
Daniela: Zasto? Napravila mi ju je Luisana.
Luisana: Ay, Dani, ne slusaj ga, prelijepa si! Dario sto ne pogledas kakva je tebi danas kosa, eh? (smijeh)

Intervju: Tali Goldman (Salta)
Slike: Nacho Sánchez

Izvor:r-way.com.ru, luisanafans.ar
Nicky_lusi
Nicky_lusi
Moderator
Moderator

Number of posts : 64
Age : 30
Location : U svijetu Erreway-a
Registration date : 2008-06-26

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum