Hilary Duff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''ponekad treba pustiti ljudima da se odmore od tebe''

Go down

''ponekad treba pustiti ljudima da se odmore od tebe'' Empty ''ponekad treba pustiti ljudima da se odmore od tebe''

Post by Nicky_lusi Wed Jul 09, 2008 1:17 am

Luisana Lopilato: “Dobro je ponekad pustiti da se ljudi odmore od tvoje slike"

Luisana Lopilato je nekoliko godina bila dio usijesnih serija poput "Casados con hijos" i "Son de Fierro"(?),izmedu ostalih.Ove godine napravila je pauzu da bi radila u pozoristu mjuzikl "Princesu Cenicientu" zajedno sa Rodrigom Guiraom Diazom i Georginom Barbarossom u glavnim ulogama,pod rezijom Alicije Zance.Djelo se moze pogledati danas u 15 i sutra u 18 casova u pozoristu El Circulo(Laprida i Mendoza).


Kakvu odgovornost ima osoba koja radi pozorisno djelo za dijecu?

Kad je neko na televizijskoj sceni,bilo za dijecu ili ne,uvijek ima odgovornost.Mozda ima vise odgovornosti kad je u pitanju rijecnik kojim se izrazava i nacin na koji to radi,jer to ima vazan efekat.

Da li danas dijeca misle na princeve i princeze?

Mislim da su sve djevojcice sanjale o tome da budu princeze i to je kao igra,ali ukusi djecaka se mjenjaju sa godinama.

Ti si zapocela svoju karijeru jako mlada i u malo vremena radilia si u pozoristu i imala si nekoliko uspijeha na televiziji.Da li je tvoja karijera bila kao neka od tih prica?


Ja radim od 6 godine.Iskreno,jako sam srecna jer nisam morala ostaviti nista po strani.Na srecu mogla sam raditi sve sto su radile cure mojih godina,zavrsila sam osnovnu,srednju skolu,isla sam na ekskurzije,podjelila sam mnoge trenutke sa svojim prijateljicama.Neko ponekad izgubi dragocijene trenutke,ali takoder dobijes druge koji ce ti posluziti za buducnost.


Sta si dobila?


Kad govorim o dobitku govorim o prijateljima,projektima.Ako ti se mnogo svida ova profesija,raditi u njoj je vec dobitak.Izvana se moze vidjeti da je sve lijepo i lako,ali ponekad nije tako.Sati i sati cekanja za kastinge,kolone redova da bi napravio kasting.Ja sam tako pocela.Ovdje mi se otvorio put,ali pocetak je tezak.


Koji od tvojih poslova je najvise uticao na tvoju karijeru?


Ustvari svi su uticali,jer sam uz svaki sam vise ucila i rasla kao glumica.Mislim da mi se "Casados con hijos" najvise svidao i sa kojim sam navise naucila i sa kojim sa porasla u glumackom smislu.


Zasto si se udaljila od televizije ove godine?


Radila sam druge stvari.Spremala sam "La Cenicientu" i imala sam sastanke za televiziju.[color=red]


Da li gubis kad nisi na televiziji?

[color=purple]Ne,mislim da ne.Dobro je ponekad pustiti da se ljudi odmore od tvoje slike i jos vise kad je neko uspijesan,kao sto se meni desilo ovih godina.Mogu te zaboraviti ako nisi prisutan mnogo vremena,ali mislim da to nije moj slucaj.


Kakav je tvoj odnos sa popularnoscu?Da li se drzis pravila?

To je kao dio igre,ali u tom se takoder treba uzivati jer dolazi sa ostalim stvarima.


Radis na svom CD-u,radis u pozoristu i imas planove za televiziju.Mislis li sve to napraviti i dobro?

Radim sve pomalo.Volim uciti i usavrsavati se u onom sto radim.Volim biti kompletna glumica,da sve mogu raditi a ne da moram traziti od drugih osoba da to rade jer ja to ne znam uciniti.

Izvor: Oficialni forum Erreway balkan
Nicky_lusi
Nicky_lusi
Moderator
Moderator

Number of posts : 64
Age : 30
Location : U svijetu Erreway-a
Registration date : 2008-06-26

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum