Hilary Duff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biografija

Go down

Biografija Empty Biografija

Post by Hili princess* Wed May 14, 2008 1:57 pm

Njeno ime je Luisana Loreley Lopilato.Rodjena je 18.05.1987.god,danas ima 20 godina..Njena karijera je pocela u seriji "Chiquititas",poslije toga usljedila je uloga u seriji "Rebelde Way".Nakon zavrsetka snimanja ovih serija,donijele su joj svjetsku slavu.

Luisana je rodjena u Buenos Airesu(Argentina).Njena porodica se sastoji od njene mame,njenog tate,jednog brata,Daria,i jedne sestre,Olivie.Njena sljedeca uloga je bila u sit-comu "Casados con hijos",engleska verzija je "Maried with children".

Njen sretan broj je 17,obozava zivotinje i njen omiljeni pjevac je Luis Miguel,on je njena planktonska ljubav od djetinjstva.Omiljena njegova pjesma joj je "El dia que me quieras"tj "Dan kada si me volio".Njena omiljena glumica je Andrea del Boca.Imala je mnogo momaka,ali oni koje mi poznajemo i javnost su Felipe Colombo(glumac i njen kolega iz serije "Chiquititas" i "Rebelde Way,clan takodje grupe Erreway),Mariano Martinez(glumac i kolega iz serije "Alma Pirata) i njen sadasnji momak Juan Monaco(argentiski teniser).Sa 18 godian je postala sex simbol,a sada je vec najpozeljnija djevojka u Argentini.

Od seste godine se pocela pojavljivati u serijama : "Chiquititas","Rebelde Way","Los pensionados","Los secretos de papa" ,"Casados con hijos" i "Alma Pirata",te sada snima i argentinsku verziju veoma popularne američke serije "Lost"tj."Perdidos".Glumila je u filmova koji su bili nesto kao nastavci serija,to su : "Chiquititas,Rincon de luz" i "Erreway.4 Caminos".

Bend Erreway je dozivio veliki uspjeh,bila je zauzeta raznim turnejama,koncertima...Luisana je navikla da bude zena i pokusava da zivi normalan zivot iako priznaje da je to veoma tesko.Ide na casove glume,pjeva na engleskom i priznaje"Ako bi ponovo morala da idem na kastinge,uradila bi to bez problema.Oduvjek je bila model koji predstavlja razne marke i proizvode(Promesse,47 street ,Coca Cola,Buballu)
Hili princess*
Hili princess*
Admin
Admin

Number of posts : 200
Location : u oblacima ♥♥♥♥♥...
Registration date : 2008-05-13

http://luisanalopilato.top-board.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum